Szukaj
Dodaj obiekt
Zaloguj się
Wille Recepcja jest teraz czynna

Willa Jaworzynka - autor:

Brak recenzji
0

Willa Jaworzynka - autor:

Brak recenzji
0
Dodaj recenzję Wizyt -1306

Dom usytuowany jest w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, 500 kroków od wejścia na szlak prowadzący na Nosal, blisko tamy i centrum narciarsko – turystycznego Kuźnice, skąd odjeżdża kolej linowa na Kasprowy Wierch i rozchodzi się większość szlaków turystycznych w Tatry.

Willa Jaworzynka to stylowy drewniany dom zbudowany w 1897 roku. Obiekt dysponuje miejscami noclegowymi w pojedynczych pokojach gościnnych, w pokojach połączonych w jeden apartament dla 12-15 osób, który wyposażony jest w dwie łazienki, dwa aneksy kuchenne oraz świetlicę z telewizorem lub odrębnymi pokojami dla dwóch rodzin z niezależnymi wejściami. Osobno funkcjonuje apartament „Nosalowy” od strony wschodniej z widokiem na pola pod Nosalem, który składa się z pokoju z łazienką i aneksem kuchennym dla 1 – 3 osób.

Przed domem znajduje się plac zabaw dla dzieci. Teren jest zamykany i bezpieczny dla małych pociech. Ponadto istnieje możliwość organizacji kuligu spod domu oraz pieczenia kiełbas i oscypków na grillu ogrodowym.

Udogodnienia obiektu

  • Blisko Krupówek
  • Dobre dla grup
  • Parking
  • Przyjazne dla dzieci
  • WI-FI
  • Widok na góry

Dodaj recenzję i oceń obiekt

Twój adres email jest u nas bezpieczny.

Twoja ocena obiektu :
Dołącz zdjęcia do recenzji

Zarezerwuj pobyt

Pogoda w mieście :

Szybki kontakt:

Zweryfikuj ofertę : Willa Jaworzynka

Reply to Wiadomość

Zaloguj do: Zakopanenocleg.pl

Dane konta zostaną potwierdzone przez e-mail.

Zresetujswoje hasło