Szukaj
Dodaj obiekt
Zaloguj się

Jak działamy

Kilka kroków, by ulepszyć swój biznes

przeczytaj i zastosuj

Zapoznaj się z najlepszymi poradami naszych specjalistów, dzięki którym dowiesz się jak rozwinąć swoją firmę.

Krok 1
01 .

Znajdź swoje miasto

Sprawdź czy Twoje miasto znajduje się w naszej bazie. Jeśli tak, to dodaj swoją firmę do właściwej kategorii. Dzięki temu klienci w łatwy sposób znajdą ją pośród innych. W takiej sytuacji polecamy również dokupienie pakietu reklamowego tak aby Twoja firma wyróżniała się na tle innych. 
Jeśli natomiast Twojego miasta nie ma jeszcze w naszej bazie, to dodaj je, a następnie dodaj swoją firmę. Dzięki temu klienci zobaczą ją na samej górze listy ogłoszeń.

Krok 2
02 .

Wybierz jeden z naszych abonamentów

Korzystanie z naszego portalu turystycznego oraz dodawanie obiektów jest i zawsze będzie darmowe. Wystarczy wybrać brązowy pakiet abonamentowy.
W momencie jednak gdy stwierdzisz, że przydałoby się coś ekstra, nowatorska forma reklamy, tekst sponsorowany, czy promocja na naszym profilu facebookowym wystarczy, że w łatwy sposób za niewielką dopłatą przejdziesz na wyższy pakiet. 
Prawda, że proste ?

Krok 3
03 .

Wyróżnij swoje ogłoszenie

Dzięki naszym atrakcyjnym pakietom reklamowym możesz w łatwy sposób wyróżnić swój obiekt. Reklama może znajdować się zarówno na stronie głównej i być w postaci bannerka, jak i na podstronie każdego obiektu noclegowego. Dzięki czemu klient przeglądając bazę i będąc w innej miejscowości bez problemu znajdzie Twoją firmę. Płatność może być dokonana z góry za cały rok dzięki czemu nie musisz pamiętać o przedłużaniu promocji.

Video Tutoriale

Wraz z rozwojem strony będziemy starali się dodawać kolejne porady, dotyczące najlepszych sposobów na promocję Waszych obiektów w internecie. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie pozwoli mniejszym graczom zaistnieć na rynku, a tym większym ugruntować swoją pozycję.
Jak to mówią ciasta starczy dla wszystkich.

Nasz kanał Youtube

FAQ

popularne pytania

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami. Dzięki temu nie będziesz musiał zastanawiać się i szukać dodatkowych informacji w internecie, a rozwiązanie otrzymasz od ręki.

Ile zapłacę za dodanie obiektu?

Dodanie obiektu jest całkowicie za darmo. Wystarczy wybrać zawsze darmowy Brązowy pakiet reklamowy i już możesz dodać swój obiekt.

Czy mogę przesyłać załączniki ?

Tak, możesz dodawać załączniki typu cennik usług, lub menu. Wystarczy, że ich waga nie przekracza 5 mb.

Czy mogę dodać ofertę nie posiadając firmy?

Możesz dodać ofertę nie posiadając zarejestrowanej firmy. Nie wymagamy NIP-u oraz regonu.

Czy otrzymam fakturę lub rachunek?

Tak, na wszystkie usługi dodatkowe, które możesz zakupić na naszym portalu wystawiamy dokument sprzedażowy.

W jaki sposób mogę dodać ofertę?

Wszystko sprowadza się do kilku prostych czynności. 
Na początek prosimy abyś zarejestrował się na naszej stronie. Następnie wybierz jeden z dostępnych pakietów abonamentowych i już możesz dodać swoją ofertę.

W moim ogłoszeniu jest błąd

Pamiętajmy, że jesteśmy tylko ludźmi, a błędy się zdarzają nawet najlepszym. Dlatego w momencie kiedy zlokalizujesz w swojej ofercie błąd - możesz nas o nim poinformować wysyłając wiadomość na adres: kontakt@zakopanenocleg.pl

Znalazłem u was ofertę, której nie dodawałem

Zgodnie z informacją, którą wysyłamy zawsze do klienta, którego obiekt został przez nas wybrany jako atrakcyjny i dodany do naszej bazy, umieściliśmy go na naszym portalu. W momencie kiedy przeoczyłeś tą wiadomość, cały czas masz prawo do żądania usunięcia tej oferty. 
Pamiętaj jednak, że nasz portal jak i utrzymanie oferty jest całkowicie ZA DARMO, dlatego masz u nas GWARANCJĘ, że nigdy nie otrzymasz jakiegokolwiek wezwania do zapłaty. 

W jaki sposób mogę się z wami skontaktować ?

Możesz to zrobić klikając w ten link

Skąd pochodzą obiekty w naszej bazie?

Obiekty znajdujące się w naszej bazie zostały dodane w dwojaki sposób.
Pierwszym z nich jest oczywiście umieszczenie oferty przez właściciela obiektu.
Drugi polega na nieustannej pracy naszego działu researcherów, którzy wyszukują najlepsze obiekty, dodają je do naszej bazy wysyłając równocześnie informację o wybraniu obiektu do jego właściciela. 
Ma on oczywiście możliwość , aby nie zgodzić się na prezentację oferty na łamach naszego portalu - jednak nie zdarza się to często. Pamiętajmy, że jesteśmy darmowym portalem, a prezentowany obiekt może jedynie zyskać. 

Czy jesteśmy pośrednikiem między klientem, a obiektem?

Nie, nie jesteśmy pośrednikiem. Jedynie promujemy obiekty za pośrednictwem dostępnych nam narzędzi marketingowych. Nie pobieramy prowizji, nie otrzymujemy zapłaty za rezerwację.

Dołącz do naszej społeczności

Jesteśmy stosunkowo młodym, ALE prężnie rozwijającym się portalem turystycznym. Łączymy naszą wiedzę dotyczącą podróży z ciągłym poszukiwaniem nowych wyzwań. Takim właśnie jest budowa rzetelnego i sprawdzonego portalu turystycznego z największą bazą miejsc noclegowych w Polsce. Cenimy sobie kreatywność, zapał oraz pasję dzięki której najlepsze pomysły mają możliwość realizacji. Dzięki nam otrzymasz szansę, której nie będziesz chciał zmarnować.

Zaloguj do: Zakopanenocleg.pl

Dane konta zostaną potwierdzone przez e-mail.

Zresetujswoje hasło