Szukaj
Dodaj obiekt
Zaloguj się

O nas

Dlaczego My

Podróże to nasza pasja. Zakopane to nasza pasja

Co nas wyróżnia ?

Współpracujemy z najlepszymi by stać się najlepsi .

Jesteśmy kreatywnymi osobami, u których droga od pomysłu do realizacji jest krótka. Tworzymy zgrany, ambitny zespół. Naszą pasją są podróżą. Założyliśmy ten portal, aby w interesujący sposób przedstawić relacje z wypraw i precyzyjnie sprawdzać gastronomię i obiekty. Pragniemy zbudować rzetelną bazę miejsc noclegowych. Zweryfikujemy je naszymi tajnymi metodami. W ten sposób otrzymają Państwo rzetelną dawkę wiedzy, gdzie warto udać się w podróż i zatrzymać. Nasz portal będzie systematycznie aktualizowany, dlatego podróż będzie jeszcze bardziej komfortowo. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową

24 godzinne wsparcie

W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pomożemy zaplanować nową promocję, wdrożyć ofertę last minute, lub zorganizować catering.

Wygodny panel edycyjny

Dla każdego przedsiębiorcy czas to pieniądz. Dlatego przygotowaliśmy prosty w obsłudze panel administracyjny dzięki któremu szybko dodasz/edytujesz swoją ofertę.

Liczy się mobilność

Bycie mobilnym to w dzisiejszych czasach podstawa. Oferta Twojego obiektu będzie doskonale wyglądała zarówno na komputerze jak i na tablecie, czy telefonie.

1000
Nowych odwiedzin każdego tygodnia
12168
Zadowolonych klientów każdego roku
5
Zdobytych nagród
20
Nowych obiektów każdego tygodnia

Potrzebujesz więcej informacji?

Masz do nas pytania? Nie wiesz od czego zacząć naszą współpracę? Skorzystaj z formularza dostępnego na stronie, bądź po prostu odwiedź zakładkę KONTAKT i zapoznaj się z danymi, które są tam zawarte. Pamiętaj, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.

Skontaktuj się z nami+

Masz jeszcze jakieś pytania ?

Jeśli odpowiedź jest twierdząca to zachęcamy Ciebie do kontaktu z naszym Centrum Obsługi Klienta. Do Twojej dyspozycji oddajemy również Live Chat. Nasi konsultanci postarają się pomóc Tobie w czasie swojej pracy.

Zaloguj do: Zakopanenocleg.pl

Dane konta zostaną potwierdzone przez e-mail.

Zresetujswoje hasło