Szukaj
Dodaj obiekt
Zaloguj się
Wille Recepcja jest teraz czynna

Astoria – Willa Literatów - autor:

Brak recenzji
0

Astoria – Willa Literatów - autor:

Brak recenzji
0
Dodaj recenzję Wizyt -1162

Willa Astoria położona jest w cichej okolicy Zakopanego, przy ul. Droga do Białego, zaledwie 15 minut spacerem od centrum uzdrowiska, popularnych Krupówek i skoczni Wielka Krokiew. Miłośnicy turystyki górskiej czy sportów zimowych, przyjeżdżając do willi doceniają jej położenie, jest to bowiem doskonałe miejsce wypadowe na szlaki prowadzące na górskie szczyty i w tatrzańskie doliny.

Obiekt oferuje noclegi w 12 pokojach gościnnych 1-, 2- i 3-osobowych oraz w jednym pokoju rodzinnym typu 2+2 (dwoje dorosłych + dwoje dzieci). Każdy lokal posiada łazienkę z prysznicem, wygodne łóżka małżeńskie lub jednoosobowe, stolik, krzesła, telewizor i bezpłatne Wi-Fi. Teren willi jest ogrodzony, Gościom udostępniono darmowy parking.

Można wykupić całodzienne wyżywienie, a także zamówić porcje dla dzieci. Goście podkreślają wyjątkowy smak potraw i domowych wypieków będących specjalnością astoriańskiej kuchni.

Willa Astoria to znakomite miejsce do wypoczynku, a także do realizacji kameralnych szkoleń, warsztatów czy wydarzeń artystycznych. Obiekt posiada salę szkoleniową, w której można organizować szkolenia, warsztaty i spotkania dla grup liczących do 20-25 osób.

Udogodnienia obiektu

  • Blisko Krupówek
  • Dobre dla grup
  • Przyjazne dla dzieci
  • WI-FI
  • Widok na góry

Dodaj recenzję i oceń obiekt

Twój adres email jest u nas bezpieczny.

Twoja ocena obiektu :
Dołącz zdjęcia do recenzji

Zarezerwuj pobyt:

Pogoda w mieście :

Szybki kontakt:

Zweryfikuj ofertę : Astoria – Willa Literatów

Reply to Wiadomość

Zaloguj do: Zakopanenocleg.pl

Dane konta zostaną potwierdzone przez e-mail.

Zresetujswoje hasło