Szukaj
Dodaj obiekt
Zaloguj się
Kwatery prywatne Recepcja jest teraz czynna

Ceprownia - autor:

Brak recenzji
0

Ceprownia - autor:

Brak recenzji
0
Dodaj recenzję Wizyt -1252

Ceprownia położona jest przy ul. Skibówki, jednej z głównych ulic Zakopanego, zaledwie 1600 m od Krupówek. Dzięki dogodnej lokalizacji Goście mogą łatwo i szybko dotrzeć do Doliny Małej Łąki, Doliny Kościeliskiej, Doliny Chochołowskiej, Term Chochołowskich, a także wyciągów narciarskich.

Ceprownia stawia na komfort, swobodę i gwarancję spełnienia wszelkich oczekiwań swoich Gości. Pokoje przeznaczone są zarówno dla Gości pojedynczych, par, jak i rodzin z dziećmi.

Obiekt oferuje liczne w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. We wszystkich pokojach  i apartamentach znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki), TV, barek herbaciany, Internet. Z każdego pokoju rozciąga się widok na Tatry. Niektóre pokoje posiadają balkon.

W Ceprowni znajduje się przestronna jadalnia z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku. Możliwe jest także zamówienie cateringu śniadaniowego.

Dodatkowo zapewnione są liczne atrakcje na miejscu, takie jak: sauna, bilard, piłkarzyki, sala kominkowa oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

Udogodnienia obiektu

  • Blisko Krupówek
  • Dla palących
  • Dobre dla grup
  • Parking
  • WI-FI
  • Widok na góry

Dodaj recenzję i oceń obiekt

Twój adres email jest u nas bezpieczny.

Twoja ocena obiektu :
Dołącz zdjęcia do recenzji

Zarezerwuj pobyt:

Pogoda w mieście :

Szybki kontakt:

Zweryfikuj ofertę : Ceprownia

Reply to Wiadomość

Zaloguj do: Zakopanenocleg.pl

Dane konta zostaną potwierdzone przez e-mail.

Zresetujswoje hasło