Szukaj
Dodaj obiekt
Zaloguj się
Kwatery prywatne Recepcja jest teraz czynna

Pokoje u Biegańskich - autor:

Brak recenzji
0

Pokoje u Biegańskich - autor:

Brak recenzji
0
Dodaj recenzję Wizyt -1214

Kwatery prywatne, pokoje i apartamenty w Zakopanem to największa baza noclegowa na Podhalu. Cena za pobyt uzależniona jest od lokalizacji i standardu, który z roku na rok jest coraz wyższy.

Pośród bogatej oferty noclegów na uwagę zasługują Pokoje u Biegańskich, które znajdują się w dwóch obiektach: Dom Tuwima i Dom Mraźnica.

Dom Tuwima usytuowany jest w centrum Zakopanego w sąsiedztwie Wielkiej Krokwi, Centralnego Ośrodku Sportu (basen, jaskinia solna, solarium, sauna), Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz zakopiańskiego deptaku Krupówki. Do dyspozycji Gości oddano nowo wyposażone pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami, TV i balkonami. Na terenie posesji dostępny jest aneks kuchenny. Ponadto obok budynku przygotowano parking oraz miejsce na grilla.

Dom Mraźnica położony w cichej i malowniczej okolicy Zakopanego, w pobliżu Drogi pod Reglami. Dom sąsiaduje z Tatrzańskim Parkiem Narodowym i stanowi doskonałą bazę wypadową w góry (Dolina za Bramką, Dolina Małej Łąki, Dolina Strążyska, Dolina Białego lub Dolina ku Dziurze). Dom oferuje: pokoje 3-sobowe z aneksem kuchennym i łazienką, pokoje 3-osobowe z łazienkami i aneksem kuchennym dostępnym na korytarzu, pokój 2-osobowy z łazienką, a także apartament dwupokojowy z kuchnią i łazienką. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV oraz bezprzewodowy Internet. Dodatkowo w budynku znajduje się świetlica, jadalnia i pomieszczenie do przechowywania nart. Obiekt udostępnia Gościom parking i miejsce na tradycyjny góralski grill.

Na życzenie Gości obsługa obiektu pomaga w organizacji przejażdżek dorożką, a zimą – saniami (kulig); wędrówek po Tatrach z przewodnikiem oraz wycieczek krajoznawczych mikrobusem po regionie.

Udogodnienia obiektu

  • Blisko Krupówek
  • Dobre dla grup
  • Parking
  • Przyjazne dla dzieci
  • WI-FI
  • Widok na góry

Dodaj recenzję i oceń obiekt

Twój adres email jest u nas bezpieczny.

Twoja ocena obiektu :
Dołącz zdjęcia do recenzji

Zarezerwuj pobyt:

Lokalizacja / Kontakt :

Pogoda w mieście :

Szybki kontakt:

Zweryfikuj ofertę : Pokoje u Biegańskich

Reply to Wiadomość

Zaloguj do: Zakopanenocleg.pl

Dane konta zostaną potwierdzone przez e-mail.

Zresetujswoje hasło